Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2010-01-27 16:00:13 764
Merthogy a Csobánc fellebbezett, és tavaly márciusban mára tűzték ki ennek a tárgyalását, lehet, hogy ezt az apró lépést kihagytam....
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2010-01-27 15:56:29 762

JUHHHÉÉÉÉÉÉÉ!

Ma - röpke hét év után - jogerősen megnyertem a pert! :-)

/Vételár 10%-a + ennek a kamata a 7 évre/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!