Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2010-01-27 15:52:21 761
Hát én például azért, mert laktam panelban is évekig, így tudom, miről beszélek.:-)
Előzmény:
életrabjai Creative Commons License 2009-12-10 20:23:20 760
Elolvastam itt rengeteg hozzászólást és egyet akarok csak kérdezni,hogy mit vagytok már úgy oda attól hogy a panel jobb, a nagy lószart jobb!!Én panelban lakok és ha nem megy a számitógép se a tévé,tehát elvileg csend lenne(utcai zajokon kivül)akkor ugyanúgy hallom mit beszélnek felettem,hogy kinyitják a wc ajtaját és nyikorog,minden apró kopp és hang jön le egy az egyben,fűrdőviz engedése zuhogása detto,totál ugyanaz amit irtok itt az újépitésüben.A nappali dolgokról inkább nem irok mert barmok laknak alattunk és felettünk is,amit eltudtok képzelni minden van és már az ember kitépi a haját,pedig képosztásmegyeren lakok a legutolsó épitésű elvileg minőségibb panelban,ahol még nem spóroltak ki anyagot!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!