|
|
|
|
 |
nemethla
2010-01-26 23:29:58
|
201
|
| Biztosan, csak szánj rá tizenezer ft-ot és kb egy hetet. Viszont a Camera kft legalább a munkájára igényes, és garit is ad rá. No meg eredeti alkatrésze van és beállítópadja is... |
|
A hozzászólás:
 |
Digit79
2010-01-26 23:27:30
|
200
|
| Az Af jó és mivel főleg azt használom, így nem annyira gyakorlati a probléma, csak zavar. Szervízben vajon meg tudják csinálni? |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2010-01-26 23:23:08
|
199
|
| Igen, valami kikopott, vagy meglazult. Az AF hibátlanul megy? Mert a full time manual USM elkopható csúszógyűrűje ha elkopik, hát hagyján. Az AF legyen jó, a távolságskála viszont sztem az élességállítással kell, hogy mozduljon |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|