Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2010-01-26 23:29:58 201
Biztosan, csak szánj rá tizenezer ft-ot és kb egy hetet. Viszont a Camera kft legalább a munkájára igényes, és garit is ad rá. No meg eredeti alkatrésze van és beállítópadja is...
A hozzászólás:
Digit79 Creative Commons License 2010-01-26 23:27:30 200
Az Af jó és mivel főleg azt használom, így nem annyira gyakorlati a probléma, csak zavar. Szervízben vajon meg tudják csinálni?
Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2010-01-26 23:23:08 199
Igen, valami kikopott, vagy meglazult. Az AF hibátlanul megy? Mert a full time manual USM elkopható csúszógyűrűje ha elkopik, hát hagyján. Az AF legyen jó, a távolságskála viszont sztem az élességállítással kell, hogy mozduljon

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!