|
|
|
|
 |
Digit79
2010-01-26 23:27:30
|
200
|
| Az Af jó és mivel főleg azt használom, így nem annyira gyakorlati a probléma, csak zavar. Szervízben vajon meg tudják csinálni? |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2010-01-26 23:23:08
|
199
|
| Igen, valami kikopott, vagy meglazult. Az AF hibátlanul megy? Mert a full time manual USM elkopható csúszógyűrűje ha elkopik, hát hagyján. Az AF legyen jó, a távolságskála viszont sztem az élességállítással kell, hogy mozduljon |
|
Előzmény:
 |
Digit79
2010-01-26 21:10:53
|
198
|
| Egy érdekes dolgot tapasztaltam a 70-200 f/4 L (nem IS) obimnál: néha, amikor tekerem az élességállító gyűrűt, akkor a távolságskála nem mozdul, valamint amikor túltekerem a végtelenen (vagy a közelponton), akkor is elég könnyen forog, nem úgy, mint más USM-es objektíveknél. Vajon valami kikopott, vagy csak meglazult? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|