Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2010-01-26 23:23:08 199
Igen, valami kikopott, vagy meglazult. Az AF hibátlanul megy? Mert a full time manual USM elkopható csúszógyűrűje ha elkopik, hát hagyján. Az AF legyen jó, a távolságskála viszont sztem az élességállítással kell, hogy mozduljon
A hozzászólás:
Digit79 Creative Commons License 2010-01-26 21:10:53 198
Egy érdekes dolgot tapasztaltam a 70-200 f/4 L (nem IS) obimnál: néha, amikor tekerem az élességállító gyűrűt, akkor a távolságskála nem mozdul, valamint amikor túltekerem a végtelenen (vagy a közelponton), akkor is elég könnyen forog, nem úgy, mint más USM-es objektíveknél. Vajon valami kikopott, vagy csak meglazult?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!