|
|
|
|
 |
shine_adonis
2010-01-19 20:29:31
|
1863
|
| Nekem is volt egy olyan cicám, akit nem lehet pótolni. Most helyette 3 másik van, talán így, hogy már 1-1,5 éve laknak velünk kezdek rájönni, hogy nem is kell betölteni azt az űrt. Olyan nem lesz még egy, ők (a triumvirátus) teljesen más téma, másért szeretem őket. |
|
A hozzászólás:
 |
twuvn
2010-01-19 20:25:56
|
1862
|
| Köszönöm, de sajnos már csak volt.Nem is töltötte be senki azóta az űrt.:( |
|
Előzmény:
 |
shine_adonis
2010-01-19 20:11:59
|
1861
|
Hű, de nagyon szép macs! Javítsatok ki, de ha jól emlékszem Bolboja cicája talált gyönyörűség. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|