Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2010-01-19 20:29:31 1863
Nekem is volt egy olyan cicám, akit nem lehet pótolni. Most helyette 3 másik van, talán így, hogy már 1-1,5 éve laknak velünk kezdek rájönni, hogy nem is kell betölteni azt az űrt. Olyan nem lesz még egy, ők (a triumvirátus) teljesen más téma, másért szeretem őket.
A hozzászólás:
twuvn Creative Commons License 2010-01-19 20:25:56 1862
Köszönöm, de sajnos már csak volt.Nem is töltötte be senki azóta az űrt.:(
Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2010-01-19 20:11:59 1861
Hű, de nagyon szép macs!
Javítsatok ki, de ha jól emlékszem Bolboja cicája talált gyönyörűség.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!