Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2010-01-19 20:11:59 1861
Hű, de nagyon szép macs!
Javítsatok ki, de ha jól emlékszem Bolboja cicája talált gyönyörűség.
A hozzászólás:
twuvn Creative Commons License 2010-01-19 12:35:01 1860
Előzmény:
twuvn Creative Commons License 2010-01-19 12:30:54 1859
Köszönöm a választ, akkor ezért nem sok ilyet látni itthon. Ez enyém biztos visszaütött, mert a mama egy fóka thai sziámi. Ezen a képen még elég fiatal volt, de idővel folyton sötétedett, bár sose lett nagyon krémszínű. Nekem ez a szín tettszik a legjobban a sziámi félékből. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!