|
|
|
|
 |
twuvn
2010-01-19 12:35:01
|
1860
|
 |
|
A hozzászólás:
 |
twuvn
2010-01-19 12:30:54
|
1859
|
| Köszönöm a választ, akkor ezért nem sok ilyet látni itthon. Ez enyém biztos visszaütött, mert a mama egy fóka thai sziámi. Ezen a képen még elég fiatal volt, de idővel folyton sötétedett, bár sose lett nagyon krémszínű. Nekem ez a szín tettszik a legjobban a sziámi félékből. :-) |
|
Előzmény:
 |
CyberCat
2010-01-19 11:02:06
|
1858
|
| Ő egy seal tabby thai, valódi tenyésztőtől legközelebb Lengyelországban lehet ilyen kölyköt vásárolni, az AMELIA macskászatban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|