|
|
|
|
 |
twuvn
2010-02-16 20:02:13
|
1870
|
Szia CyberCat! Írtad még kicsit régebben, hogy a lengyel Amelia tenyészetben lehet seal tabby point színű thai cicát lelni. Neked van valami tapasztalatod velük kapcsolatban?Milyenek a cicák, milyen áron, hasonlók? Van egy fotó, hogy milyen volt a cicám, és már hónapok óta nincs velem. Nagyon hiányzik egy ilyen gyönyörűség. |
|
 |
twuvn
2010-01-19 12:30:54
|
1859
|
| Köszönöm a választ, akkor ezért nem sok ilyet látni itthon. Ez enyém biztos visszaütött, mert a mama egy fóka thai sziámi. Ezen a képen még elég fiatal volt, de idővel folyton sötétedett, bár sose lett nagyon krémszínű. Nekem ez a szín tettszik a legjobban a sziámi félékből. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
CyberCat
2010-01-19 11:02:06
|
1858
|
| Ő egy seal tabby thai, valódi tenyésztőtől legközelebb Lengyelországban lehet ilyen kölyköt vásárolni, az AMELIA macskászatban. |
|
Előzmény:
 |
twuvn
2010-01-19 10:52:53
|
1857
|
Szia Bolboja. Most nézem a novemberi képedet a cicáról. Nekem ugyanilyen cicám volt, egy thai, és házi szerelemgyereke volt. A tiéd honnan van?Nagyon gyönyörű! Mióta sajnos az enyém elment, azóta keresek ilyen színű és mintájú cicát, nem sok sikerrel...:( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|