Keresés

Részletes keresés

twuvn Creative Commons License 2010-02-16 20:02:13 1870
Szia CyberCat!
Írtad még kicsit régebben, hogy a lengyel Amelia tenyészetben lehet seal tabby point színű thai cicát lelni. Neked van valami tapasztalatod velük kapcsolatban?Milyenek a cicák, milyen áron, hasonlók?
Van egy fotó, hogy milyen volt a cicám, és már hónapok óta nincs velem. Nagyon hiányzik egy ilyen gyönyörűség.
twuvn Creative Commons License 2010-01-19 12:30:54 1859
Köszönöm a választ, akkor ezért nem sok ilyet látni itthon. Ez enyém biztos visszaütött, mert a mama egy fóka thai sziámi. Ezen a képen még elég fiatal volt, de idővel folyton sötétedett, bár sose lett nagyon krémszínű. Nekem ez a szín tettszik a legjobban a sziámi félékből. :-)
A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2010-01-19 11:02:06 1858
Ő egy seal tabby thai, valódi tenyésztőtől legközelebb Lengyelországban lehet ilyen kölyköt vásárolni, az AMELIA macskászatban.
Előzmény:
twuvn Creative Commons License 2010-01-19 10:52:53 1857
Szia Bolboja. Most nézem a novemberi képedet a cicáról. Nekem ugyanilyen cicám volt, egy thai, és házi szerelemgyereke volt. A tiéd honnan van?Nagyon gyönyörű!
Mióta sajnos az enyém elment, azóta keresek ilyen színű és mintájú cicát, nem sok sikerrel...:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!