|
|
|
|
 |
SzekelyG
2010-01-16 19:47:47
|
81
|
| Köszönöm szépen a tanácsot! |
|
A hozzászólás:
 |
Yogi
2010-01-16 19:37:47
|
80
|
| Próbáld meg előbb átolvasni a PayPal saját leírását, üzletszabályzatát, ilyesmit. Ha aztán még mindig van kérdés, akkor tedd fel a PayPal topikban. |
|
Előzmény:
 |
SzekelyG
2010-01-16 19:22:05
|
79
|
Licitálnék valamire az ebay.com oldalon, régen regisztráltam is, de nem tudom, hogyan tudok majd fizetni. A termék egy objektív és jelenleg Kanadában van. Hogyan működik ez a PayPal rendszer?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|