Keresés

Részletes keresés

furedi Creative Commons License 2010-01-12 10:15:55 2535

Köszönöm a válaszokat, igen, azért gondoltam, hogy ne legyen hosszú záridő.

M

A hozzászólás:
5381 Creative Commons License 2010-01-11 22:06:39 2534
Szerintem pont azért szeretné átalakítani,hogy ne legyen hosszú a záridő :)
Itt találtam pár átalakítást,de Oly sajnos nincs köztük:
http://www.lifepixel.com/IR.htm
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-01-11 21:55:52 2532
Én anno az E520 - ról azért mondtam le mert hosszú záridőn Hotpixeles + Zajos a képe.
Nekem ez jött le....De ne legyen igazam!

Jobb híján >>

Sztem nem kell átalakítás!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!