Keresés

Részletes keresés

5381 Creative Commons License 2010-01-11 22:06:39 2534
Szerintem pont azért szeretné átalakítani,hogy ne legyen hosszú a záridő :)
Itt találtam pár átalakítást,de Oly sajnos nincs köztük:
http://www.lifepixel.com/IR.htm
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-01-11 21:55:52 2532
Én anno az E520 - ról azért mondtam le mert hosszú záridőn Hotpixeles + Zajos a képe.
Nekem ez jött le....De ne legyen igazam!

Jobb híján >>

Sztem nem kell átalakítás!
Előzmény:
furedi Creative Commons License 2010-01-11 21:40:30 2531

Sziasztok!

 

Olympus E500 at szeretnék infára alakítani. Mit tegyek?

M

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!