|
|
|
|
 |
5381
2010-01-11 22:06:39
|
2534
|
Szerintem pont azért szeretné átalakítani,hogy ne legyen hosszú a záridő :) Itt találtam pár átalakítást,de Oly sajnos nincs köztük: http://www.lifepixel.com/IR.htm
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-01-11 21:55:52
|
2532
|
Én anno az E520 - ról azért mondtam le mert hosszú záridőn Hotpixeles + Zajos a képe. Nekem ez jött le....De ne legyen igazam!
Jobb híján >>
Sztem nem kell átalakítás! |
|
Előzmény:
 |
furedi
2010-01-11 21:40:30
|
2531
|
Sziasztok!
Olympus E500 at szeretnék infára alakítani. Mit tegyek?
M |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|