|
|
|
|
 |
Törölt nick
2010-01-11 19:11:29
|
2530
|
Hali. Nem értem.... 3 címről írtál megse kaptam?? Ezidáig senki sem panaszkodott, hogy nem tud küldeni nekem, kaptam a Vatera-tól, Freemail-tól, Gmail-tól stb stb... A hiba az Ön készülékében van :)
Viszont elnézésedet kérem de közben már elkelt.
Ne haragudj, bocsánat ....Üdv : Janesz |
|
A hozzászólás:
 |
farkzoli
2010-01-11 15:07:41
|
2529
|
Tovább próbálkoztam, harmadik címről is, ha nem kapsz levelet, akkor légyszi csörögj ide, visszahívlak: 06 - 30 - 269 - 58 - 29 |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2010-01-08 20:50:10
|
2527
|
Farkzoli, lehet küldtél, de én nem kaptam meg....:S
Amúgy 6.000 + postáért viheted! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|