Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010-01-11 19:11:29 2530
Hali. Nem értem.... 3 címről írtál megse kaptam?? Ezidáig senki sem panaszkodott, hogy nem tud küldeni nekem, kaptam a Vatera-tól, Freemail-tól, Gmail-tól stb stb... A hiba az Ön készülékében van :)

Viszont elnézésedet kérem de közben már elkelt.

Ne haragudj, bocsánat ....Üdv : Janesz
A hozzászólás:
farkzoli Creative Commons License 2010-01-11 15:07:41 2529
Tovább próbálkoztam, harmadik címről is, ha nem kapsz levelet, akkor légyszi csörögj ide, visszahívlak:
06 - 30 - 269 - 58 - 29
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-01-08 20:50:10 2527
Farkzoli, lehet küldtél, de én nem kaptam meg....:S

Amúgy 6.000 + postáért viheted!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!