|
|
|
|
 |
farkzoli
2010-01-11 15:07:41
|
2529
|
Tovább próbálkoztam, harmadik címről is, ha nem kapsz levelet, akkor légyszi csörögj ide, visszahívlak: 06 - 30 - 269 - 58 - 29 |
|
 |
farkzoli
2010-01-09 02:26:09
|
2528
|
| Érdekel, írok más címről. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-01-08 20:50:10
|
2527
|
Farkzoli, lehet küldtél, de én nem kaptam meg....:S
Amúgy 6.000 + postáért viheted! |
|
Előzmény:
 |
farkzoli
2010-01-08 08:58:35
|
2520
|
Kínai, noname 720 nm szűrőkkel van valakinek tapasztalata? Mint ez itt. kjanesz22 mennyiért adod? (írtam mailt, de nem jött válasz) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|