Keresés

Részletes keresés

asta Creative Commons License 2010-01-09 11:17:13 3833
Na azt nem hiszem:O)) Vadászok továbbra is kanászodnak:O))

És vannak az újabb népek kutyáséknál is, nem árt ha felkészülnek:O))

Neked már nem sok dolgod lesz, hiszen minden elérhető létező meg nem létező szabály felkerült ebbe a topicba. Ha azóta változás lenne, nem árt frissíteni. Tehát hegyezd a füled!

Múltkoriban a város közepén fényes nappal rendeztek lőgyakorlatot bizonyos egyedek, pont ott ahol nagyon sokan kutyát sétáltatunk.

Na ehhez mit szólsz? És még én voltam a hülye, mert finoman szólni mertem. Utána meg a torkomban a gyomrom, és vártam, mikor leszek céltábla..... Nem semmi.
A hozzászólás:
tangua Creative Commons License 2010-01-08 18:25:19 3832
Szia Asta! Még aktuális? Azt véltem volna, hogy azért halt el a topik, mert okafogyottá vált...
Előzmény:
asta Creative Commons License 2010-01-08 16:38:35 3831
újra

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!