|
|
|
|
 |
asta
2010-01-09 11:17:13
|
3833
|
Na azt nem hiszem:O)) Vadászok továbbra is kanászodnak:O))
És vannak az újabb népek kutyáséknál is, nem árt ha felkészülnek:O))
Neked már nem sok dolgod lesz, hiszen minden elérhető létező meg nem létező szabály felkerült ebbe a topicba. Ha azóta változás lenne, nem árt frissíteni. Tehát hegyezd a füled!
Múltkoriban a város közepén fényes nappal rendeztek lőgyakorlatot bizonyos egyedek, pont ott ahol nagyon sokan kutyát sétáltatunk.
Na ehhez mit szólsz? És még én voltam a hülye, mert finoman szólni mertem. Utána meg a torkomban a gyomrom, és vártam, mikor leszek céltábla..... Nem semmi. |
|
A hozzászólás:
 |
tangua
2010-01-08 18:25:19
|
3832
|
| Szia Asta! Még aktuális? Azt véltem volna, hogy azért halt el a topik, mert okafogyottá vált... |
|
Előzmény:
 |
asta
2010-01-08 16:38:35
|
3831
|
| újra |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|