|
|
|
|
 |
madgie
2010-01-08 10:50:26
|
2526
|
| Ez tubus, elég hosszú is. De ha beletekerem a szűrőt, nem bírja kinyomni az objektívet a motor, beleakad. Mégsem elég hosszú :) |
|
A hozzászólás:
 |
garfieldka*
2010-01-08 10:17:14
|
2525
|
| Ez egy vékony szűrőadapter ami menetes mindkét oldalán? Nem a szokásos tubusos megoldás, ami a kompakt gépekre való? |
|
Előzmény:
 |
madgie
2010-01-08 10:08:43
|
2523
|
| Nekem van eredeti Oly 41-43-as átalakítóm, speciálisan a szűrőkhöz, de azzal sem megy rá rendesen a 43-as IR szűrő :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|