|
|
|
|
 |
garfieldka*
2010-01-08 10:17:14
|
2525
|
| Ez egy vékony szűrőadapter ami menetes mindkét oldalán? Nem a szokásos tubusos megoldás, ami a kompakt gépekre való? |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2010-01-08 10:08:43
|
2523
|
| Nekem van eredeti Oly 41-43-as átalakítóm, speciálisan a szűrőkhöz, de azzal sem megy rá rendesen a 43-as IR szűrő :))) |
|
Előzmény:
 |
farkzoli
2010-01-08 10:00:53
|
2522
|
| Köszi, akkor kezdőként nem érdemes nagyon befektetnem. Beszereztem egy Oly c2020-at, csak nem tudom, még mekkora szűrő is kéne, mert még egy szűrőtartót kéne guberálni rá (41 >> ?? mm). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|