Keresés

Részletes keresés

garfieldka* Creative Commons License 2010-01-08 10:15:22 2524
Kezdőként egyáltalán nem érdemes nagy pénzeket az infrába ölni. Én is a madgie féle tubust javasoltam volna. Bár a pontatlanságáról nem tudok, nem lévén ilyen eszközöm meg gépem.

Ha tőle nem vennéd meg, azért a tubus beszerzésére valószínű tudok megoldást.
madgie Creative Commons License 2010-01-08 10:08:43 2523
Nekem van eredeti Oly 41-43-as átalakítóm, speciálisan a szűrőkhöz, de azzal sem megy rá rendesen a 43-as IR szűrő :)))
A hozzászólás:
farkzoli Creative Commons License 2010-01-08 10:00:53 2522
Köszi, akkor kezdőként nem érdemes nagyon befektetnem. Beszereztem egy Oly c2020-at, csak nem tudom, még mekkora szűrő is kéne, mert még egy szűrőtartót kéne guberálni rá (41 >> ?? mm).
Előzmény:
garfieldka* Creative Commons License 2010-01-08 09:49:40 2521
Használok 35 ezer forintos márkás infra szűrőt is és ilyen kínai, olcsót is. Az árát szerintem megéri. Ha nagyon belemélyedsz és ez lesz a fotós szakterületed, akkor talán érdemes a sokkal drágábbak felé orientálódnod. De amatőr célra nem sok értelmét látom. Arra megfelelnek a kínai termékek is.

Egyébként a linken látható szűrőt kb. egy ezressel olcsóbban, hasonló feltételekkel megkaphatod tőlem is. De másfélét is beszerzek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!