|
|
|
|
 |
farkzoli
2010-01-08 10:00:53
|
2522
|
| Köszi, akkor kezdőként nem érdemes nagyon befektetnem. Beszereztem egy Oly c2020-at, csak nem tudom, még mekkora szűrő is kéne, mert még egy szűrőtartót kéne guberálni rá (41 >> ?? mm). |
|
A hozzászólás:
 |
garfieldka*
2010-01-08 09:49:40
|
2521
|
Használok 35 ezer forintos márkás infra szűrőt is és ilyen kínai, olcsót is. Az árát szerintem megéri. Ha nagyon belemélyedsz és ez lesz a fotós szakterületed, akkor talán érdemes a sokkal drágábbak felé orientálódnod. De amatőr célra nem sok értelmét látom. Arra megfelelnek a kínai termékek is.
Egyébként a linken látható szűrőt kb. egy ezressel olcsóbban, hasonló feltételekkel megkaphatod tőlem is. De másfélét is beszerzek. |
|
Előzmény:
 |
farkzoli
2010-01-08 08:58:35
|
2520
|
Kínai, noname 720 nm szűrőkkel van valakinek tapasztalata? Mint ez itt. kjanesz22 mennyiért adod? (írtam mailt, de nem jött válasz) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|