Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010-01-08 20:50:10 2527
Farkzoli, lehet küldtél, de én nem kaptam meg....:S

Amúgy 6.000 + postáért viheted!
garfieldka* Creative Commons License 2010-01-08 09:49:40 2521
Használok 35 ezer forintos márkás infra szűrőt is és ilyen kínai, olcsót is. Az árát szerintem megéri. Ha nagyon belemélyedsz és ez lesz a fotós szakterületed, akkor talán érdemes a sokkal drágábbak felé orientálódnod. De amatőr célra nem sok értelmét látom. Arra megfelelnek a kínai termékek is.

Egyébként a linken látható szűrőt kb. egy ezressel olcsóbban, hasonló feltételekkel megkaphatod tőlem is. De másfélét is beszerzek.
A hozzászólás:
farkzoli Creative Commons License 2010-01-08 08:58:35 2520
Kínai, noname 720 nm szűrőkkel van valakinek tapasztalata?
Mint ez itt.
kjanesz22 mennyiért adod?
(írtam mailt, de nem jött válasz)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!