|
|
|
|
 |
fede94
2010-01-08 22:17:19
|
265
|
| köszönöm a választ. valóban nem olvastam végig az összes hozzászólásodat. sajnos kevés az időm mindent elolvasni amiérdekel |
|
A hozzászólás:
 |
Blue_Sky_007
2010-01-07 22:32:19
|
264
|
Alapvetően az ártól függ.
Ha olcsó fát kapsz, akkor az jobb, mint a drága szén.
Tehát az én tanácsom (midig) az a saját környezetemben elérhető tüzelő anyagra vonatkozik.
Nekem ár/érték/teljesítmény/tárolási lehetőség arányban a lengyel diószén jött be.
De ha tényleg olvastad volna a hsz.-aimat, akkor a vegyes tüzelésű topikban a 7575 körüli megjegyzéseim éppen erre vonatkoztak egy másik olvtárs hasonló kérdésére válaszolva. :-)) |
|
Előzmény:
 |
fede94
2010-01-07 22:03:59
|
263
|
szia, elkezdtem végigolvasni a hozzászólásaidat, ahogy másnak is ajánlottad, de nem találtam válszt a kérdésemre: azt szereném tudni, hogy ÖV 35 kw-os vegyetüzelésűt mivel a leghatékonyabb fűteni. beszélnek itt nekem német brikettről meg szénről, stb. most bükkvát vettem egyelőre, de nem vagyok elájulva tőle, de nincs is összehasonlítási alapom. mindenestre nem akarok sokat kísérletezgetni, se időm se pénzem nincs ilyesmire. szóval mi a leg költséghatékonyabb tüzelőanyag manapság? köszi előre is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|