|
|
|
|
 |
secperc
2010-01-12 14:14:01
|
978
|
 
Sziasztok!
Ma vagyunk éppen 2 évesek:-)))
Bár a szülinapi fotókat baromira unjuk - olyan szinten, hogy még a telefont is kivertük anya kezéből:-)))) - jelentjük jól vagyunk.
Egészségünk, jókedvünk a régi.
Mindenkinek csók & mancs:-)))) |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2010-01-07 17:23:22
|
976
|
| es most mi van Berryvel? |
|
Előzmény:
 |
secperc
2010-01-05 11:59:24
|
975
|
| MEGKÖSZÖNVE AZ ELMÚLT ÉV DRUKKOLÁSAIT, SZORITÁSAIT, ÉRTÜNK VALÓ AGGÓDÁSAIT, KIVÁNUNK MINDEN KÉTLÁBÚ ÉS NÉGYLÁBÚ TOPIKLAKÓNAK NAGYON BÉKÉS, STRESSZMENTES, EGÉSZSÉGES ÚJ ESZTENDŐT!!!
MARCSI & BERRY
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|