Keresés

Részletes keresés

secperc Creative Commons License 2010-01-12 14:14:01 978

 

 

Sziasztok!

 

Ma vagyunk éppen 2 évesek:-)))

Bár a szülinapi fotókat baromira unjuk - olyan szinten, hogy még a telefont is kivertük anya kezéből:-)))) - jelentjük jól vagyunk.

Egészségünk, jókedvünk a régi.

 

Mindenkinek csók & mancs:-))))

A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2010-01-07 17:23:22 976
es most mi van Berryvel?
Előzmény:
secperc Creative Commons License 2010-01-05 11:59:24 975
MEGKÖSZÖNVE AZ ELMÚLT ÉV DRUKKOLÁSAIT, SZORITÁSAIT, ÉRTÜNK VALÓ AGGÓDÁSAIT, KIVÁNUNK MINDEN KÉTLÁBÚ ÉS NÉGYLÁBÚ TOPIKLAKÓNAK NAGYON BÉKÉS,  STRESSZMENTES, EGÉSZSÉGES ÚJ ESZTENDŐT!!!

 

MARCSI & BERRY

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!