Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
képfaragó Creative Commons License 2010-01-07 12:55:38 133
De hiányzik, csak nem tudok rá megoldást.
Előzmény:
-FRIPP- Creative Commons License 2010-01-07 12:38:23 130
A mai napon ez igaz , de holnap a kisebb méretű pixel minősége / részletgazdagsága biztosan eléri a mostani akármilyen méretűét.
Nincs fizikai/fejlesztéstechnológiai és semmilyen korlát.Az a kérdés hol nyerünk kielégülést a képeinket szemlélve , én itt , Te ott , pbuzerátor sehol.
Persze , a méret számít de mindig lesz nagyobb :).
Feltételezem , fotóztál közép vagy nagy formátumú filmes géppel(én nem ).
Az a minőség nem hiányzik digiten ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!