Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2010-01-07 12:31:24 126
De a technológia adott, szép lassan lecsorog majd a kisebb vázakba is.
Előzmény:
képfaragó Creative Commons License 2010-01-07 12:26:12 125
Igen, a D3x már kisfilmes méretű, és megfelelő szemcsézetű. Nagy érzékenységen valóban jobb mint a film. Kis érzékenységnél csak más. Már csak a mérete van elb@szva, de ez már más kérdés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!