Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-FRIPP- Creative Commons License 2010-01-07 08:42:08 111
A 10-24 egy otromba vicc az áráért , kíváncsi lennék mennyit adtak el belőle .(világszerte)
Harmadáron egy fix lényegében bármilyen gyenge fényerővel okosabb húzás lenne minden szempontból.
Előzmény:
airdei Creative Commons License 2010-01-07 08:30:05 110
A 14/4 ha elérhetetlen is, de mondjuk egy 16/3.5 vagy egy 16/4 már reális lenne.
Szerintem nem érdekük nekik, mert akkor ki, kik vennék a 10-24, 12-24-es obikat!!!

Szerintem ez csupán üzletpolitika. Nem a felhasználók igényeit nézik, hanem a sajátjukat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!