Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2010-01-07 08:16:36 296
En biztos nem. Az elozo epitkezesnel (2005) meg szo se volt rola, amiota meg cikkeznek folyamatosan szkeptikus vagyok (olyan _homogen_ anyag, aminek nagy a hotomege, nagy a teherbirasa ES jo a hoszigetelese is, olyan az en nem tul mely fizikai tudasom szerint nem lehetseges, es bar ezt allitjak igy egyben "az" anyagrol, majdnem biztos hogy kulon-kulon keverekekre ertik, akkor meg mar ott vagyunk ujra a reteges szerkezetnel - ami lehet keskeny teherhordo teglafal + sok hoszigetelesbol is).
Előzmény:
kisidi Creative Commons License 2010-01-06 22:36:15 295
Csak nem ebből akartatok építkezni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!