Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Nesqq Creative Commons License 2010-01-07 00:34:05 354
Köszi Roboter, most már minden világos!
Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2010-01-06 15:58:22 353
Nem, nem kisebb.

A Memory Stick az első, az volt a legnagyobb. Ez volt a régi Sony kompaktokban, videokamerákban.

A MS DUO ami a közepes méret, ez került az SE telefonokba és újabb Sony fényképezőgépekbe.

A MS Micro ami az új SE telefonokban van.

Ez a három méret van.


A PRO nem a méretet jelenti, hanem amikor elérték a 128MByte-ot, akkor meg kellett változtatni az átviteli protokollt, a címzés és a sebesség miatt. Ami nagyobb, mint 128MByte, és nem dual-bankos, az mind PRO.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!