Keresés

Részletes keresés

cs.g. Creative Commons License 2010-01-07 01:33:30 196
a több lencsetag miatt, vagy miért?
jöhet mélben, köszönöm!
A hozzászólás:
61antana Creative Commons License 2010-01-06 23:39:32 195
85-öst vedd meg!
Előzmény:
cs.g. Creative Commons License 2010-01-06 23:16:40 194
lehet fárasztom az úri közönséget, de melyiket vegyem meg (ha összeáll végre február elején rá a della) cropra?
1,4 50mm ef usm
1,8 85mm ef usm

amire nekem elsősorban kellene, az pl halas akciófotók (pl: http://indafoto.hu/charon24/image/5607125-13097055/159629 ), vízparton használnám fele részben, és portréznék vele egy 70-200 mellett.
vagy amit nem oldok meg a hetvenkéccázzal, arra ne is költsek feleslegesen?
kissé bizonytalan vagyok, és a forintok is számítanak, persze :(

előre is köszönöm a segítségeteket!

és még annyit, hogy ha vennék hozzá közgyűrűsort, makróra melyik lenne jobb?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!