|
|
|
|
 |
61antana
2010-01-06 23:39:32
|
195
|
| 85-öst vedd meg! |
|
A hozzászólás:
 |
cs.g.
2010-01-06 23:16:40
|
194
|
lehet fárasztom az úri közönséget, de melyiket vegyem meg (ha összeáll végre február elején rá a della) cropra? 1,4 50mm ef usm 1,8 85mm ef usm
amire nekem elsősorban kellene, az pl halas akciófotók (pl: http://indafoto.hu/charon24/image/5607125-13097055/159629 ), vízparton használnám fele részben, és portréznék vele egy 70-200 mellett. vagy amit nem oldok meg a hetvenkéccázzal, arra ne is költsek feleslegesen? kissé bizonytalan vagyok, és a forintok is számítanak, persze :(
előre is köszönöm a segítségeteket!
és még annyit, hogy ha vennék hozzá közgyűrűsort, makróra melyik lenne jobb? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|