Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
OPi Creative Commons License 2010-01-06 20:13:28 105
24-85-ről Ken Rockwell ódákat zeng :-)
Előzmény:
kocsi Creative Commons License 2010-01-06 17:54:33 100
DX-en az a baj a 24-85-tel, hogy hiányzik a nagy látószög, FX-meg a vinyettálás, de más komolyabb bajom nincs vele, főleg az árához viszonyítva. (Persze azért se nagyon zavar, mert inkább a fixeket használom)


Az 16-85VR DX-n kb hasonló, mint a 24-85 AF-S FX-en. A torzítás nem nagyon lep meg, mind ilyen, a vinyettálás jobban zavar.

Ha nem hiányozna a nagylátószög szívesebben tenném fel D300-ra mint a 16-85-öt.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!