Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kocsi Creative Commons License 2010-01-06 20:08:01 104
Én még vacilálok, hogy melyik maradjon meg. (16-85 vagy 24-85)
Előzmény:
airdei Creative Commons License 2010-01-06 19:53:00 101
Én is DX-re gondoltam magamnak, mivel nincs semmi zoom obi a készletemben és néha jól jönne.

'6-85-öm volt, de nem voltam tőle elájulva...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!