Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kocsi Creative Commons License 2010-01-06 17:45:13 99
Próbáltam mindkettőt és az AF-S-t választottam.

Mindkettőt rekeszelni kell így a 2.8-as fényerő olyan mintha nem is lenne, ráadásul kicsit kisebb fényerő ellenére is biztosabban és gyorsabban fókuszál az AF-S.
Előzmény:
airdei Creative Commons License 2010-01-06 17:35:04 98
az a 3.5-4.5?

Miért nem a fényerősebbet ajánlod???

Vagy azt még nem próbáltad??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!