|
|
|
|
 |
foveon
2010-01-05 16:17:47
|
78
|
rossz helyen kerested. ott az ebay topic onnan kellett volna kerned valakit. nekem is volt igy licitem meg kezdo koromban, igaz vegul nem nyertunk de az mar mas dolog.
|
|
A hozzászólás:
 |
Mr. Reed
2010-01-05 14:13:01
|
77
|
Az a helyzet, hogy a legtöbb ember nem rendelkezik elegendő nyelvismerettel, vagy nem elég bátor, hogy használja, amit tud. Én meg úgy indultam neki, hogy úgyis csak egyszeri vásárlásról lenne szó, megláttam, hogy az eladó nem szállít Európába, csak USA, és kerestem egy profit, aki helyettem elintézi a bonyolítást, és ismeri a dörgést. Sajnos helyette ez lett. Tanulópénz, még ha drága is... De tervezem, hogy a nyáron elugrunk Aradra pár jó barátommal, állítólag szép város, alkalmas a sportolásra. |
|
Előzmény:
 |
madgie
2010-01-05 14:02:11
|
76
|
| Az utolsó mondatban van az igazság, szinte mindenkinek van hozzá bankkártyája, csak lusta egyszer megtanulni, hogyan is kéne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|