|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Vyzo307
2010-01-05 13:45:45
|
38
|
Köszönöm szépen, az ár egyébként alkuképes még egy kicsit! Várom válaszod majd!
Hali |
|
Előzmény:
 |
gfoto
2010-01-05 10:14:57
|
37
|
Sajnos nem. Azóta megjött a válasz a teljesítményre is, 1/8-at tud. Ez egy 600-as villanónál tapasztalatom szerint gyakran kevés (3 blende). Általában 1/32-őt tudnak a közepes vakuk, és 1/64-et a profik (de azt itt senki nem venné meg :)).
Persze ez a kevésség függ attól, hogy milyen további vakukat használsz (mekkorákat), de ha túl nagy fényt állítasz elő, akkor egyrészt túl szűk lesz a rekesz, másrészt viszont vastag smink kell, mert átvilágítja a bőrt, és minden hajszálér látszani fog :/
a fényterelők önmagukban 1-3 blendét jelentenek, tehát kevés játszási tered marad ennek kompenzálására.
Attól még remek vakuk, 600Ws teljesítmény ilyen kiegészítőkkel bőven megéri (másnak).
Körbekérdezek neked.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|