Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Vyzo307 Creative Commons License 2010-01-05 13:45:45 38

Köszönöm szépen, az ár egyébként alkuképes még egy kicsit! Várom válaszod majd!

Hali

Előzmény:
gfoto Creative Commons License 2010-01-05 10:14:57 37
Sajnos nem. Azóta megjött a válasz a teljesítményre is, 1/8-at tud. Ez egy 600-as villanónál tapasztalatom szerint gyakran kevés (3 blende). Általában 1/32-őt tudnak a közepes vakuk, és 1/64-et a profik (de azt itt senki nem venné meg :)).

Persze ez a kevésség függ attól, hogy milyen további vakukat használsz (mekkorákat), de ha túl nagy fényt állítasz elő, akkor egyrészt túl szűk lesz a rekesz, másrészt viszont vastag smink kell, mert átvilágítja a bőrt, és minden hajszálér látszani fog :/

a fényterelők önmagukban 1-3 blendét jelentenek, tehát kevés játszási tered marad ennek kompenzálására.

Attól még remek vakuk, 600Ws teljesítmény ilyen kiegészítőkkel bőven megéri (másnak).

Körbekérdezek neked.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!