Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gabiiiiii Creative Commons License 2010-01-02 20:45:30 1771

gyonyoru:(

 

azert az olyan hirdetesek iroit,akik azt irjak,hogy a keverek veletlen kiskutyaknak szereto es felelos gazdit keresnek,hogy ok vajon milyen gazdik,hogy a sajatjukat nem kepesek ivartalanitani,hogy ez ne fordulhasson elo. Vagy aki ugy akarja elsozni a kiskutyakat,hogy vagy elviszi valaki,vagy menhelyre adjak a kicsiket...Az maga milyen gazda?

Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2010-01-02 18:21:32 1770

És ez?....(((

 

Dalmata

Fél éves Dalmata kan kutyánkat bármilyen kistermetű fajtatiszta (előnyben puli és pumi) kutyára elcserélném vagy sürgősen eladnám! Nagyon aranyos, játékos kutyus csak sajnos gyorsabban nőtt mint a 2 és 4 éves gyermekeim akik félnek már tőle megkötve tartani pedig sajnálom!

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!