|
|
|
|
 |
bcontact
2010-06-29 21:10:26
|
186
|
| Ilyen nagy lábon élsz szamuráj?:) |
|
A hozzászólás:
 |
Hepci
2010-01-02 17:54:03
|
180
|
Szerintem ár/érték arányról csak ott van értelme besélni, ahol van érték... No jó, finomítok: a Daubner nem abszolút értelemben szar, hanem a régi szintjéhez képest évről évre érzékelhetően romlik a torták terén. Ez a folyamat nálam tavasszal átlépte a tűréshatárt, vagyis többé nem teszem be hozzájuk a 47-es lábam. Esetleg átgondolom, ha szerződtetik Pierre Hermét vagy Csiszár Katalint... Szarért meg igenis állunk sorba, pl. összeverekszünk egy új Electro World áruház megnyitóján valami alsó-sanghaji eldobós dvdjátszóért, vagy éppen elmegyünk választani... |
|
Előzmény:
 |
Kóstoll-óó
2010-01-02 17:33:49
|
179
|
| Hapci/Hepci/OG: Szerintem rakás szarérért nem állnak ennyien sorba,de lehet hogy kevés a rakás. Egyébként mindent ár/érték arány alapján kell véleményezni,és ebben verhetetlen a Dn. BUÉK Neked is. És most megyek az általad látogatott gsztbkra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|