|
|
|
|
 |
fede94
2010-01-07 22:03:59
|
263
|
szia, elkezdtem végigolvasni a hozzászólásaidat, ahogy másnak is ajánlottad, de nem találtam válszt a kérdésemre: azt szereném tudni, hogy ÖV 35 kw-os vegyetüzelésűt mivel a leghatékonyabb fűteni. beszélnek itt nekem német brikettről meg szénről, stb. most bükkvát vettem egyelőre, de nem vagyok elájulva tőle, de nincs is összehasonlítási alapom. mindenestre nem akarok sokat kísérletezgetni, se időm se pénzem nincs ilyesmire. szóval mi a leg költséghatékonyabb tüzelőanyag manapság? köszi előre is. |
|
A hozzászólás:
 |
Blue_Sky_007
2009-12-31 12:35:36
|
262
|
A nevemre kattintva a hozzászólásaimat a puffertopikban (és a vegyes tüzelésben) elolvasva minden ott van.
Had ne írjam le már ki tudja hanyadszor. Köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|