|
|
|
|
 |
NeomatiK
2010-01-01 19:10:04
|
54
|
| Kérdés, hogy a sírköves mennyi pénzért csinálja meg. Ha nem kér érte sokat, akkor szerintem kár vele kínlódni. Egy jó véső nem olcsó. |
|
A hozzászólás:
 |
Hamvas küllő
2009-12-30 22:41:14
|
53
|
| Kösz a választ, valójában pont azért kérdezem, hogy nekiálljak-e vagy menjek inkább sírköveshez megcsináltatni? |
|
Előzmény:
 |
NeomatiK
2009-12-30 12:22:01
|
52
|
| Nem ismerem a gránit ellenállóképességét, de az a gyanúm, hogy keserves munka lesz kézi vésővel. De azért meg lehet próbálni. Aztán majd tőled megtudjuk, hogy sikerült-e. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|