Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2010-01-01 19:10:04 54
Kérdés, hogy a sírköves mennyi pénzért csinálja meg. Ha nem kér érte sokat, akkor szerintem kár vele kínlódni. Egy jó véső nem olcsó.
A hozzászólás:
Hamvas küllő Creative Commons License 2009-12-30 22:41:14 53
Kösz a választ, valójában pont azért kérdezem, hogy nekiálljak-e vagy menjek inkább sírköveshez megcsináltatni?
Előzmény:
NeomatiK Creative Commons License 2009-12-30 12:22:01 52
Nem ismerem a gránit ellenállóképességét, de az a gyanúm, hogy keserves munka lesz kézi vésővel. De azért meg lehet próbálni. Aztán majd tőled megtudjuk, hogy sikerült-e.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!