Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2009-12-30 12:22:01 52
Nem ismerem a gránit ellenállóképességét, de az a gyanúm, hogy keserves munka lesz kézi vésővel. De azért meg lehet próbálni. Aztán majd tőled megtudjuk, hogy sikerült-e.
A hozzászólás:
Hamvas küllő Creative Commons License 2009-12-29 21:32:40 51
Egy darab sziklába (ránézésre gránit, tehát kemény fajta) szeretnék egy mélyedést vésni (madáritatónak).
Van ennek valami speciális trükkje, vagy csak vegyek egy vésőt, oszt üssem?

Köszi a választ előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!