|
|
|
|
 |
NeomatiK
2009-12-30 12:22:01
|
52
|
| Nem ismerem a gránit ellenállóképességét, de az a gyanúm, hogy keserves munka lesz kézi vésővel. De azért meg lehet próbálni. Aztán majd tőled megtudjuk, hogy sikerült-e. |
|
A hozzászólás:
 |
Hamvas küllő
2009-12-29 21:32:40
|
51
|
Egy darab sziklába (ránézésre gránit, tehát kemény fajta) szeretnék egy mélyedést vésni (madáritatónak). Van ennek valami speciális trükkje, vagy csak vegyek egy vésőt, oszt üssem?
Köszi a választ előre is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|