Keresés

Részletes keresés

gugugaga Creative Commons License 2009-12-30 15:09:20 87
sztem Milner és Agbonlahor is beférne. Hargraeves viszont eléggé esélytelen szvsz, Walcottnál meg a jobb oldalon vannak jobbak (Young, Lennon).
A hozzászólás:
Pak 88 Creative Commons License 2009-12-29 18:06:06 79
Igen, Akpalát elnéztem. Hargreavest Carrick helyett lehetne vinni, Downingot valamelyik szélső helyett, Walcottot én Heskey helyett vinném. Kétségtelen, hogy Downing jelenleg a teljesítménye alapján nem kerülne be, viszont ha Hargreaves egyszer tényleg felépülne és formába lendülne, nem kérdés, hogy ott a helye. Ha Diaby tartja a mostani formáját, csak egy bolond szövetségi kapitány nem vinné ki.
Előzmény:
titolesz Creative Commons License 2009-12-29 15:43:39 77

Blanco reaktiválva lett, elviszi szerintem Aguirre.

 

Franciaország: Domenech válogatási elvei sajátosak, a cél pedig az volt, hogy a lehető legtöbb utazót eltaláljak- Mexest például én is vinném, Raymond nem fogja. Diaby 5 percet játszott kb. a selejtezőkön, Clichy helyére van két jobb (Abidal, Evra).

 

Akpala tudtommal a Brugge játékosa, nem fért be az erős nigériai csatársorba.

 

Lucho egy vb-selejtezőn játszott, 5 góllal kaptak ki. Lisandro ki helyett?

 

Hargreaves, Downing, Walcott- ki(k) helyett?

 

Silva félig maradt ki: a keretben valóban nem szerepel, ám a kezdőcsapatban igen. Sorry.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!