Keresés

Részletes keresés

gugugaga Creative Commons License 2009-12-30 15:12:37 88
a braziloknál Ronaldoról mit lehet tudni? Csak te szeretnéd nagyon, vagy van reális esély a beválogatására?:)
Pak 88 Creative Commons License 2009-12-29 14:38:48 76
Szerintem korrekt összeállítás. Egyáltalán nem a kekeckedés szándékával tennék néhány észrevételt:

MEXIKÓ: itt Cuauhtémoc Blancóról van szó? Nem vonult ő vissza a válogatottságtól?

FRANCIAORSZÁG: Diaby, Clichy és Mexés.

NIGÉRIA: Akpala (KAA Gent)

ARGENTÍNA: Lucho González és Lisandro Lopez.

USA: itt az a Davies szerepel, aki súlyos autóbalesetet szenvedett? Úgy hallottam nem valószínű, hogy felépül a vb-ig.

ANGLIA: szerintem ha addigra formába lendül be lehetne tenni Hargreavest, ill. Downingot és akár Walcottot is.

AUSZTRÁLIA: Richard Garcia.

NÉMETORSZÁG: bevallom, itt elfogult vagyok, hiszen kedvenc csapatom a Werder Bremen, azaz én legszívesebben betenném Boenischt, Huntot, Fritzet, és Fringst is. Boenisch esetén még indokolnám is az utánpótlás válogatottal elért eredményeivel, a többi igazából csak az elfogultság miatt van, igaz mindegyik volt már válogatott. Akit viszont minden elfogultság nélkül betennék, az Marin. Ha jó formában maradna és valahogy kibékülne Löw-vel -vagy a vb idején már nem Löw lenne a Bundestrainer- akkor szerintem beférne Kurányi is.

HOLLANDIA: ha formába lendülne van Nistelrooy. Úgy tudom, nem mondta le a válogatottságot az eb után.

OLASZORSZÁG: ha Totti nem megy vissza, akkor szerintem Aquilani. Ha elmegy Münchenből és formába lendülne, akkor Toni is beférne vagy Giuseppe Rossi a Villarrealból.

SPANYOLORSZÁG: Silva miért maradt ki? Csak nem sérült meg olyan súlyosan, hogy nem tud részt venni a vb-n? Guiza vagy Pedro helyett -anélkül, hogy kétségbe vonnám, hogy beférnek- mehetne valamelyik Llorrente (Bilbao, Villarreal) a középpályára Pablo Hernández.
Pak 88 Creative Commons License 2009-12-29 13:48:31 75
Hűha. Hogy volt erre időd így Karácsony táján?
A hozzászólás:
titolesz Creative Commons License 2009-12-29 04:13:20 74

Nagy kár, hogy csak ennyien indulnak. Aki nagyon ráér, az keressen hibát. 22 vagy 24 főből álló keret- ilyesmi. Puszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!