|
|
|
|
 |
Emily-Eaden
2010-05-29 23:41:26
|
26
|
Szia!
Elnézést a zavarásért,de 10 ezerért maine Coon cicát??????????? Találtatok? Felháborít hogy valaki 10 ezerért árul vagy akar venni Maine Coont!!!
|
|
A hozzászólás:
 |
lacam83
2009-12-28 21:01:24
|
23
|
Sziasztok!
Tud valaki Maine Coon kölyköt olcsón? (10ezer ft-ért!) vagy keveréket, ami Maine Coon-ra hajaz? (persze olcsóbban :) )
Ha véletlenül valaki megválna kiscicájától, írjon e-mailt a barátnőmnek, nagyon megköszönném:
judy_90 kuka(c) citromail p<o>nt hu
Köszönöm Szépen!
Üdv.: Laca |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|