|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-12-28 10:49:56
|
254
|
szia! tudnál küldeni mailcímet vagy telszámot? r |
|
A hozzászólás:
 |
legirepa
2009-12-27 22:00:38
|
253
|
| Itt Mogyoródon 3800 körül megy, és várni kell rá 1 hónapot. De ez elég setnya, hidegen sajtolt, és morzsolódik. |
|
Előzmény:
 |
krezidiesel
2009-12-18 12:09:40
|
251
|
Érdeklődnék, hogy milyen árban mozog most a fabrikett kilója?
50ft/kg-os árajánlatot kaptam rá, de azzal úgy vagyok hogy akkor olcsóbb gázzal fűteni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|