Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
malakolako Creative Commons License 2009-12-26 12:10:23 14
A Riverport tényleg jól néz ki, tegnap a szomszédban voltunk. A egész Római part nagyon hangulatos, még így télen is.
Előzmény:
Teemy Creative Commons License 2009-12-07 15:02:37 13
Upsz.. Bocs, most vette észre, a Club Római Part fórumára írtam, nem a Római part fórumára.
Nem akartam ellenkampányt, bocsánat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!