Keresés

Részletes keresés

tigrisss Creative Commons License 2009-12-18 18:52:45 192
Mégegyszer megnéztem és most valahogy nem láttam annyira rossznak...

http://redplanet.hu/download/temp/img_e0523.jpg
http://redplanet.hu/download/temp/img_e0525.jpg
http://redplanet.hu/download/temp/img_e0530.jpg

A leginkább furcsa hogy a fekete alapon a fehér felirat mintha világítana (glow).
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2009-12-18 16:31:03 191

Furcsa. Én cropos (10D) és fullfrém (5D) vázon is kiválónak találtam.

Kérdezd meg az esküvőfotós elhart-ot! Szerintem ő is ajánlani fogja.

Előzmény:
tigrisss Creative Commons License 2009-12-18 15:53:42 190
Köszönöm a tippet, ma kipróbáltam egy boltban. Monitoron megnézve nekem nagyon CAsnak és softnak tűnik (1.4-en megértem) 2.0-tól jobb - de azért a 17-55 nyomába nem ér - lehet hogy belefutottam egy gyengébb darabba.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!