|
|
|
|
 |
tigrisss
2009-12-18 18:52:45
|
192
|
Mégegyszer megnéztem és most valahogy nem láttam annyira rossznak...
http://redplanet.hu/download/temp/img_e0523.jpg http://redplanet.hu/download/temp/img_e0525.jpg http://redplanet.hu/download/temp/img_e0530.jpg
A leginkább furcsa hogy a fekete alapon a fehér felirat mintha világítana (glow). |
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2009-12-18 16:31:03
|
191
|
Furcsa. Én cropos (10D) és fullfrém (5D) vázon is kiválónak találtam.
Kérdezd meg az esküvőfotós elhart-ot! Szerintem ő is ajánlani fogja. |
|
Előzmény:
 |
tigrisss
2009-12-18 15:53:42
|
190
|
| Köszönöm a tippet, ma kipróbáltam egy boltban. Monitoron megnézve nekem nagyon CAsnak és softnak tűnik (1.4-en megértem) 2.0-tól jobb - de azért a 17-55 nyomába nem ér - lehet hogy belefutottam egy gyengébb darabba. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|