Keresés

Részletes keresés

raczkevi Creative Commons License 2009-12-18 21:32:09 193
lehet
seeman Creative Commons License 2009-12-18 16:31:03 191

Furcsa. Én cropos (10D) és fullfrém (5D) vázon is kiválónak találtam.

Kérdezd meg az esküvőfotós elhart-ot! Szerintem ő is ajánlani fogja.

A hozzászólás:
tigrisss Creative Commons License 2009-12-18 15:53:42 190
Köszönöm a tippet, ma kipróbáltam egy boltban. Monitoron megnézve nekem nagyon CAsnak és softnak tűnik (1.4-en megértem) 2.0-tól jobb - de azért a 17-55 nyomába nem ér - lehet hogy belefutottam egy gyengébb darabba.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!