|
|
|
|
 |
raczkevi
2009-12-18 10:37:11
|
189
|
Egyetértek.Amióta megvettem le sem veszem az 500D-ról-ahol a szenzora kívánja a jó obit..
Ha nincs 2-300 ezred rá,szvsz ne gondolkozz zoom-ban,a lábzúm még egészséges is ;o) |
|
A hozzászólás:
 |
seeman
2009-12-18 09:09:15
|
188
|
| EF 50mm f1,4. |
|
Előzmény:
 |
tigrisss
2009-12-18 08:50:54
|
187
|
Sziasztok! Tudnátok ajánlani valami alternatíváját a 17-55/2.8 IS-nek? (croppos vázra, csak a képminőség számít, 70mm és felette már le van fedve a tartomány). Lehet 1db fix is, leginkább ennek is csak a felső/középső rigióját használtam. Nézegettem a 24-70/2.8L-t, 16-36/2.8L, 50/1.4, 35/1.4-t ezek vannak olyan jók (képminőség)? köszi.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|