|
|
|
|
 |
Százbolha
2009-12-16 12:13:02
|
183
|
Szia!
Több darabot is nyúztam EF 85/1.8-ból APS-C-n is.
Elég jó a felépítése, por az enyéimbe nem ment, de egy picit mozog az eleje.
Nem annyira mint az 50/1.8-nak de érezhető.
Ez nem hiba hanem velejárója az AF-nek. (szerintem)
Főleg portréra használtam, de makróztam is vele közgyűrűvel.
Elfogadható volt a minősége, de késöbb leváltottam egy T 90/2,8-ra.
Csak picit volt jobb, viszont kgy. nélkül is volt elegendő nagyítás.
Az AF minden gépemnél pontos volt, problémág csak a végtelenre állással volt.
Szerintem érdemes beruházni ebbe az objektívbe.
|
|
 |
Páti a játi
2009-12-16 12:07:21
|
182
|
Nem lötyög, enyémben van pár porszem, makróra meg van makróobim. |
|
A hozzászólás:
 |
cs.g.
2009-12-16 10:50:00
|
181
|
85 1,8 usm-et használóktól kérdezem - sosem olt még ilyen obim, éppen ezért e kérdés - mennyire stabil, mennyire masszív? lötyög-e, ilyenek? hajlamos-e belemenni por? legtöbbet portré mellett vízparton használnám. és még annyit, közgyűrűvel alternatíva lehet-e makróobi helyett? lehet leugatni, bármi, csak valós tapasztalatokkal tegyétek mindezt. jöhet privátba is :)
köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|