Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
jszaz Creative Commons License 2009-12-12 21:30:20 356
Én tavaj diplomáztam a szellemképbem. Nézd meg a honlapon a tanárok listáját:) Vancsó, Brezina, Telek Balázs,hogy csak párat emlitsek. Ez szerintem alapvetően a döntő érv egy iskola megitélésénél.
Előzmény:
bubuka999 Creative Commons License 2009-12-10 09:50:21 351

Sziasztok,

 

 

az alább két suliről van valami infótok?

 

Szellemkép szabadiskola

Fotografus.huAlapítvány a Magyar Fotográfiáért

 

Köszi

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!