|
|
|
|
 |
koko36
2009-12-08 17:43:14
|
244
|
Ezt egy jó szerelő meg is tudja oldani:)
|
|
A hozzászólás:
 |
Ryke
2009-12-08 16:48:41
|
243
|
jelenleg ez a terv és ez még talán pénzben is megoldható.. .a tetőszigeteléssel és a csövek körbeszigetelésével együtt.
mondjuk az ideális az lenne, ha a két "kör" egyszerre is működtethető lenne -> főleg a téli éjszakákra nem ártana, hogy ne 10 fokban keljünk :) |
|
Előzmény:
 |
koko36
2009-12-08 13:30:37
|
242
|
Akkor az lesz a problémád, hogy a vegyes kazánnál nincs keringető szivattyúd:( -ha a gázfűtéskor nincs ilyen problémád! A csövek valószínűleg nem gravitációs fűtésre vannak méretezve! Ha beépíttetsz egy szivattyút, elvileg meg kellene oldódnia a problémádnak:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|