Keresés

Részletes keresés

koko36 Creative Commons License 2009-12-08 17:43:14 244
Ezt egy jó szerelő meg is tudja oldani:)
A hozzászólás:
Ryke Creative Commons License 2009-12-08 16:48:41 243
jelenleg ez a terv és ez még talán pénzben is megoldható.. .a tetőszigeteléssel és a csövek körbeszigetelésével együtt.

mondjuk az ideális az lenne, ha a két "kör" egyszerre is működtethető lenne -> főleg a téli éjszakákra nem ártana, hogy ne 10 fokban keljünk :)
Előzmény:
koko36 Creative Commons License 2009-12-08 13:30:37 242
Akkor az lesz a problémád, hogy a vegyes kazánnál nincs keringető szivattyúd:( -ha a gázfűtéskor nincs ilyen problémád!
A csövek valószínűleg nem gravitációs fűtésre vannak méretezve!
Ha beépíttetsz egy szivattyút, elvileg meg kellene oldódnia a problémádnak:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!